Hizmetlerimiz

Ne Yapıyoruz?

SEF Global Lojistik olarak, müşterilerimize çeşitli lojistik hizmetleri sunuyoruz. Karayolu, deniz taşımacılığı ve havayolu ile değerli yüklerinizi güvenli ve hızlı bir şekilde dünya geneline taşıyoruz. Depolama, dağıtım, gümrük işlemleri ve proje taşımacılığı gibi alanlarda da uzmanlaşmış ekibimizle, lojistik süreçlerinizi kolaylaştırıyoruz. Sürdürülebilirlik ilkesini benimseyerek çevre dostu lojistik çözümleriyle geleceğe katkı sağlıyoruz. Size özel ve uygun fiyatlı lojistik çözümleriyle, taşımacılık ihtiyaçlarınıza değer katmak için buradayız.

Karayolu Taşımacılığı

Hızlı ve güvenilir taşımacılık hizmeti

Havayolu Taşımacılığı

Hızlı ve güvenilir havayolu taşıma hizmetleri

Denizyolu Taşımacılığı

Güvenilir deniz taşımacılığı çözümleri

Karayolu Taşımacılığı

Güvenilir ve hızlı karayolu taşımacılığı çözümleriyle yüklerinizi zamanında ve güvenle hedefe ulaştırır. Esnek hizmet anlayışımız ve deneyimli ekibimizle lojistik süreçlerinizi kolaylaştırıyoruz. Sizin için taşıyor, güvenle teslim ediyoruz.

Uluslararası Hava Taşımacılığı

Değerli yüklerinizi dünya geneline hızla ulaştırıyoruz. Deneyimli ekibimiz ve güçlü iş ortaklıklarımız sayesinde lojistik süreçlerinizi sorunsuz yönetiyor, müşterilerimize zamanında teslimat garantisi sunuyoruz.

Denizyolu Taşımacılığı

Geniş global ağımız ve deneyimli ekiplerimizle, değerli yüklerinizi deniz yoluyla dünya çapında güvenle taşıyoruz. Yüksek kaliteli hizmetimiz ve rekabetçi fiyatlarımızla, müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutuyoruz. Sizin için denizde taşıyor, güvenle teslim ediyoruz.

Bugün Fiyat Teklifi İsteyin

Bize Ulaşın

Adres:

Piri Reis Mah. 1993. Sok. Papatya 3 Residence Sitesi 23/134 7. Kat PK.34515 Esenyurt/İSTANBUL-TÜRKİYE

 
Email :

info@safegloballogistics.com

 
Telefon No:

+90  212 855 76 76